Pasowanie na Czytelnika w Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Bolesławieckim

Pasowanie na Czytelnika to wyjątkowa uroczystość dla uczniów klas pierwszych. Tegoroczna uroczystość odbyła się w Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Bolesławieckim, dnia 12.03.2021 r.

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim pod opieką Pani Małgorzaty złożyli uroczyste ślubowanie. Honorowym gościem wydarzenia był Kubuś Puchatek, który miał za zadanie przygotować dzieci do korzystania z biblioteki, wypożyczania książek, a także zachęcić do nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Uczniowie rozwiązywali krzyżówki oraz odpowiadali na szereg pytań przygotowanych przez Puchatka. Dzieci zostały również zapoznane z regulaminem korzystania z biblioteki. Momentem kulminacyjnym było oficjalne pasowanie na czytelnika przez naszego honorowego gościa- Kubusia. Nie zabrakło pamiątkowych dyplomów oraz nagród książkowych.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w zakładce: GALERIE.