Konkurs plastyczny "Dziewczynka z zapałkami"

W styczniu bieżącego roku odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Bolesławieckim.

W wydarzeniu tym brali udział uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim, których wychowawcą jest pani Małgorzata Leszczynowicz.

Tematem konkursu były losy bohaterki baśni Hansa Christiana Andersena "Dziewczynka z zapałkami". Konkurs miał na celu pobudzić aktywność twórczą uczniów oraz zmotywować do jak największej kreatywności i nieszablonowości. W związku z obostrzeniami spowodowanymi wirusem COVID konkurs został przeprowadzony zdalnie, zatem wszystkie prace wykonane zostały w domach.

Osoby wyróżnione:

Piotr Chruściński;

Anna Pietrusiak;

Filip Bednarski.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Prace oceniała komisja w składzie: Magdalena Hubicka, Urszula Kubuś, Stella Skiba.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w zakładce: ostatnie wydarzenia w obiektywie aparatu.