Gminny Konkurs Recytatorski "Pegazik"

Gminny Konkurs Recytatorski "Pegazik" odbył się w Kinie Kujawy w Raciborowicach Dolnych, zgromadzając 10 utalentowanych uczestników z Szkół Podstawowych w Warcie Bolesławieckiej i Iwinach. Wydarzenie stanowiło etap eliminacyjny, a spośród wszystkich uczestników komisja w składzie Magdalena Hubicka, Anna Skwarek i Zofia Bartoszewska wyłoniła 5 osób, które awansują do kolejnych eliminacji konkursu. Uczniowie prezentowali zarówno wiersze, jak i prozę, imponując różnorodnością swoich umiejętności recytatorskich.

Po zakończeniu wystąpień laureaci konkursu zostali uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za swój udział, co stanowiło wyraz uznania za ich zaangażowanie. W trakcie wydarzenia pojawił się także Wójt Gminy Warta Bolesławiecka Mirosław Haniszewski, który osobiście  wręczył dzieciom czekolady, dodając nutę radości i niespodzianki.

Podczas emocjonującego momentu liczenia głosów przez komisję, uczestnicy mieli okazję delektować się słodkim poczęstunkiem, co dodatkowo umiliło im czas oczekiwania na ogłoszenie wyników konkursu. Całe wydarzenie stanowiło nie tylko okazję do prezentacji talentów recytatorskich, lecz także moment wzruszeń, nagród i słodkich smaków.

Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik" ogłoszone zostały po zakończeniu emocjonujących wystąpień. Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów, którzy z dumą będą reprezentować Gminę Warta Bolesławiecka na poziomie powiatowym. Oto lista zwycięzców:

1. Pola Hyska

2. Dominika Troszczak

3. Aleksandra Rauch

Uczniowie wyróżnieni: Aleksandra Warchoł, Maria Martysiewicz

Laureaci zostali uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi za swoje wyjątkowe prezentacje recytatorskie. Ich talent i zaangażowanie w konkursie zapewniły im zaszczytne miejsce w dalszych eliminacjach, gdzie będą reprezentować gminę na szczeblu powiatowym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy powodzenia laureatom w kolejnych etapach rywalizacji recytatorskiej!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu w zakładce GALERIE.

 

Skontaktuj się z nami

Gminne Centrum Kultury Warta Bolesławiecka
Warta Bolesławiecka 29b
59-720 Warta Bolesławiecka

  • dummy wew. 21 - Dyrektor

  • dummy wew. 23 - Biblioteka

  • dummy gck@gckwartabol.pl

Istotne informacje