Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego o tym szczególnym święcie pamiętali uczniowie z Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim.

W lutym 2024 roku w Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klasy III a wraz z wychowawczyniami i pracownikami Gminnego Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej przygotowali dla nich piękną uroczystość. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały z Panią Justyną Szeremetą i Justyną Bałuch, a następnie wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.

Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyła radość i uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie przybyli goście zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji przez rodziców, słodki poczęstunek.

Skontaktuj się z nami

Gminne Centrum Kultury Warta Bolesławiecka
Warta Bolesławiecka 29b
59-720 Warta Bolesławiecka

  • dummy wew. 21 - Dyrektor

  • dummy wew. 23 - Biblioteka

  • dummy gck@gckwartabol.pl

Istotne informacje