Gminny Konkurs Recytatorki Dzieci Lubią Wiersze

Dnia 17 kwietnia 2024 roku w Kinie Kujawy w Raciborowicach Dolnych odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, w którym wzięło udział 28 utalentowanych uczestników ze szkół podstawowych z terenu Gminy Warta Bolesławiecka, gotowych zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie.

Atmosfera panująca podczas wydarzenia była pełna entuzjazmu i oczekiwania. Dzieci z różnych szkół przybyły wraz z nauczycielami i rodzicami, gotowe zaprezentować swoje ulubione wiersze. Poziom recytacji był imponująco wysoki, co świadczyło o staranności przygotowań oraz zaangażowaniu uczestników.

Komisja słuchała pięknych interpretacji wierszy, starannie oceniając każde wystąpienie. Dzieci czekając na wyniki miały okazję skosztować słodkiego poczęstunku oraz zrelaksować się podczas oglądania bajki "Sekretne życie zwierzaków domowych". To było miłe urozmaicenie, które dodatkowo podniosło atmosferę rywalizacji.

Po zakończeniu prezentacji i po długim zliczaniu punktów, komisja wreszcie ogłosiła oficjalne wyniki. Laureaci zostali wyłonieni, a nagrody wręczone zasłużonym zwycięzcom wraz z dyplomami potwierdzającymi ich osiągnięcia. Ich wysiłek i talent zostały docenione, co było dla nich ogromnym wyróżnieniem i satysfakcją.

Dla pozostałych uczestników przewidziano nagrody pocieszenia, które miały na celu dodatkowo umocnić ich determinację i motywację do dalszego rozwoju artystycznego.

W imieniu organizatorów chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, nauczycielom, rodzicom oraz członkom komisji za udział i wkład w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia. Mamy nadzieję, że kolejne edycje konkursu będą również udane i inspirujące dla młodych talentów recytatorskich.

Zwycięzcy konkursu: Maja Jaszczur, Hania Rybak, Helenka Marnicka i Mateusz Sawczuk.

Dziękujemy wszystkim za udział i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Skontaktuj się z nami

Gminne Centrum Kultury Warta Bolesławiecka
Warta Bolesławiecka 29b
59-720 Warta Bolesławiecka

  • dummy wew. 21 - Dyrektor

  • dummy wew. 23 - Biblioteka

  • dummy gck@gckwartabol.pl

Istotne informacje