Pieczenie pierniczków w Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim

W dniach 5 i 6 12.2023 r. w Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim odbyła się wspaniała i  radosna magia świąteczna, w trakcie której uczniowie Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim wypiekali pierniczki. Dzieci aktywnie uczestniczyły w procesie wyrabiania ciasta, oraz wykrawania foremek, tworząc różnorodne kształty. 

Po upieczeniu maluchy z pasją zdobiły pierniki, nadając im niepowtarzalny urok i kolorowe detale. Dodatkowym urozmaiceniem tego wyjątkowego wydarzenia były odwiedziny Świętego Mikołaja. Ten hojny starzec w pięknym czerwonym stroju z radością dołączył do dzieci podczas ich twórczej aktywności. Rozdawał im prezenty, co dodatkowo wzbudziło entuzjazm i uśmiech na twarzach uczestników. Niezapomnianym momentem było również to, gdy dzieci z radością zaczęły tańczyć z Mikołajem i śpiewać świąteczne piosenki. Atmosfera była pełna radości, wspólnego śpiewania i tańca, tworząc niezwykłą chwile wspólnoty i radości.

Całe wydarzenie było bardzo uroczyste, pełne pozytywnej energii. Cały dom wypełnił zapach świeżo upieczonych pierniczków, tworząc wyjątkową aurę świąteczną. Ta wyjątkowa aktywność nie tylko integrowała uczestników, ale także sprawiła, że święta stały się jeszcze bardziej magiczne i niezapomniane.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce: GALERIE.

Skontaktuj się z nami

Gminne Centrum Kultury Warta Bolesławiecka
Warta Bolesławiecka 29b
59-720 Warta Bolesławiecka

  • dummy wew. 21 - Dyrektor

  • dummy wew. 23 - Biblioteka

  • dummy gck@gckwartabol.pl

Istotne informacje