GMINNY KONKURS RECYTATORSKI pt.: "Dzieci lubią wiersze"

Gminny Konkurs Recytatorski pt.: "Dzieci lubią wiersze" zorganizowany był przez Gminne Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej. Wzięło w nim udział 26 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: 5-6 latki i klasy I-III ze szkół podstawowych z Raciborowic, Iwin, Warty Bolesławieckiej, Tomaszowa Bolesławieckiego i Szczytnicy. Wiersze recytowane przez uczniów były barwne i pięknie zaprezentowane. Komisja z zadowoleniem podkreśliła wysoki poziom interpretacji słowa mówionego. Jest to ogromna zasługa nauczycieli i rodziców, którzy odpowiednio dobrali repertuar i przygotowali dzieci do jego wykonania. W czasie konkursu uczestnicy mieli okazję oglądać bajkę pt.: "Corgi, psiak królowej" i poczęstować się słodkim pączkiem. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury ustaliło ostateczny werdykt. W kategorii 5-6 latków wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody w postaci bajek.

W kategorii klas I-III zwycięzcami zostali:

MIEJSCE I - DAWID NALEPA

MIEJSCE II - ALEKSANDRA RAUCH

MIEJSCE III - EMILIA HETNAR

Wyróżnienia: Hanna Rybak, Filip Bednarski.

Wszystkim laureatom składamy gratulacje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce: GALERIE