Warsztaty wielkanocne w Wiejskim Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim

5 kwietnia 2023 roku w Wiejskim Dom Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim odbyły się Warsztaty Wielkanocne zorganizowane przez pracowników Gminnego Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckim z okazji nadchodzących świąt. Wzięły w nich udział uczniowie z klasy II z wychowawcą Panią Anną Dzierżyc i klasą III z wychowawcą Panią Małgorzatą Leszczynowicz ze Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim. Każdy z uczestników otrzymał komplet materiałów do wykonania wielkanocnych ozdób. Dzieci pięknie wycinały i kolorowały jajka, wykonały również girlandę wielkanocną z papierowych własnoręcznie wykonanych zajączków. Dużą radość sprawiło dzieciom malowanie farbami akrylowymi figurek gipsowych takich jak jajka, zajączki, kwiatki, palmy, kaczuszki i itp. Uczestnicy biorący udział w zajęciach wykazały się dużym zaangażowaniem, aktywnością i zapałem w przygotowaniu pięknych ozdób wielkanocnych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce : GALERIE