Karnawał z Babcią i Dziadkiem w Wiejskim Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim

7 lutego 2023 r. w Wiejskim Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim odbył się KARNAWAŁ Z BABCIĄ I DZIADKIEM zorganizowany przez rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim wych., Jarosława Kubas - Lach i pracowników Gminnego Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej. Pociechy dziadków pięknie zaprezentowały się na scenie, odśpiewały 100 lat i wręczyły ukochanym babciom własnoręcznie zrobione kwiaty. Potem były zabawy i tańce przy muzyce . Nie zabrakło utworów Ryszarda Rynkowskiego: "Jedzie pociąg z daleka", "Życie to są chwile", ponadczasowych "Kaczuch", "Tańca przyklejańca", a także współczesnych hitów. W przerwie był czas na kawę, herbatę i ciasto, które przygotowały mamy przedszkolaków. Dodatkową atrakcją była fotobudka. Podczas zabawy odbył się quiz "Znam Babcię i Dziadka" oraz "Znam Wnuczkę i Wnuka". Był to wspaniały czas, spędzony na wspólnych rozmowach i uśmiechach.