Wieczór Mikołajkowy

6 grudnia 2022 r. w Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim odbył się wieczór mikołajkowy dla dzieci z klasy II A i III Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim i ich najbliższych przygotowany przez wychowawców klas.

Atrakcją tego wieczoru były mini spektakl "Gdzie jest worek Świętego Mikołaja". W przedstawieniu brali udział niecodzienni artyści - Rodzice i pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej. Wykazali się oni ogromnymi zdolnościami aktorskimi. Wspaniała gra była połączona z pomysłowymi strojami. Narratorami tej opowieści były Pani Ania, Małgosia i Justynka.

Zgodnie z myślą "Każdy kto dzieciom niesie radość ma coś z anioła" pokazali zaskakujący obraz spotkania Świętego Mikołaja ze zbójnikami, którzy okazali się nie tacy źli. Spektakl był barwną opowieścią, gdzie dobro zwycięża zło. Po pouczającej inscenizacji na scenie pojawił się prawdziwy Święty Mikołaj z prezentami. Przed rozdaniem paczek dzieci wspólnie z dorosłymi zatańczyły i zaśpiewały dla Mikołaja. Dla każdego uczestnika tego wieczoru dużego i małego znalazło się coś słodkiego.