Dzień rodziny w Wiejskim Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim

We wtorek 14.06.2022 r. w Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim odbyła się uroczystość  DZIEŃ RODZINY pod hasłem "Tanecznym krokiem przez rok cały" zorganizowany przez klasy IA i II, wych. Anna Dzierżyc, Małgorzata Leszczynowicz Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim i GCK w Warcie Bolesławieckiej.

Dzieci zaprezentowały część artystyczną, tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. Występy upłynęły w przyjemnej atmosferze. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Po pięknym przedstawieniu małych artystów, rodzice zaśpiewali swoim pociechą znaną piosenkę Stokrotkę. Uroczystość zakończyła się biesiadowaniem. W trakcie biesiady dzieci z klasy II otrzymały książki "Podróże Misia Wojtka" z imiennymi życzeniami i autografem autora Artura Guzickiego. Było to podsumowanie całorocznego cyklu działań czytelniczych, które kończyły się konkursami o różnej tematyce.