Spotkanie autorskie

2 listopada 2021 r. Gminne Biblioteki Publiczne w Tomaszowie Bolesławieckim, Warcie Bolesławieckiej, Iwinach i Raciborowicach Górnych zorganizowały spotkanie z pisarzem Arturem Guzickim. W spotkaniu wzięli uczniowie kl. I-IV naszej gminy.

Artur Guzicki dziennikarz publicysta specjalizujący się w tematyce historycznej, autor bajek dla dzieci.

Na swoich spotkaniach w interesujący sposób zapoznał z postacią Niedźwiadka Wojtka, który wędrował z wojskiem Andersena. Postać Misia wykorzystał do własnej historii w której niedźwiadek cofa się w czasie i przeżywa przygody związane z niektórymi wydarzeniami z historii Polski.

Uczniowie uważnie słuchali opowieści pisarza, zadawali wiele pytań na które autor odpowiadał. Na zakończenie spotkania uczniowie mieli możliwość zakupienia książki wraz z imienną dedykacją i autografem.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w zakładce: GALERIE.